On zmienił moje życie

978-83-960129-0-6

Historie osób przemienionych przez Miłosierdzie

Czyż jako wyznawcy Chrystusa nie jesteśmy złączeni nowym i wiecznym Przymierzem w Jego Krwi? Czyż nie przez miłosierdzie swoje zrodził nas do nowego i wiecznego życia? A skoro tak, to przejrzyjmy się w niniejszych wspólnotowych świadectwach, aby ujrzeć jeden z portretów naszego Kościoła. Portret ten, należy dodać, został w książce On zmienił moje życie namalowany nie tylko przez ludzi, ale i przez działającego w nich Ducha Świętego.

30,00 zł
Brutto

Przymierze Miłosierdzia — to imię wspólnoty, która narodziła się niecałe 20 lat temu w Brazylii, ale może być też jednym z określeń całego Kościoła Bożego. Czyż jako wyznawcy Chrystusa nie jesteśmy złączeni nowym i wiecznym Przymierzem w Jego Krwi? Czyż nie przez miłosierdzie swoje zrodził nas do nowego i wiecznego życia? A skoro tak, to przejrzyjmy się w niniejszych wspólnotowych świadectwach, aby ujrzeć jeden z portretów naszego Kościoła. Portret ten, należy dodać, został w książce On zmienił moje życie namalowany nie tylko przez ludzi, ale i przez działającego w nich Ducha Świętego. To właśnie dlatego warto przeczytać świadectwa zawarte w tej książce. Warto spotkać się ze świadkami  działania zmartwychwstałego Jezusa, aby przekonać się, że On żyje, „zasiadł po prawicy Bożej i stamtąd zsyła Ducha Świętego, jak to sami widzicie i słyszycie” (Dz 2,34). 

 Z przedmowy bpa Andrzeja Siemieniewskiego
978-83-960129-0-6

Opis

ISBN
978-83-960129-0-6
Wydawnictwo
Przymierze Miłosierdzia

Specyficzne kody